Lista produktów

Wanny

 

Brodziki

 

Kabiny

 

Hydromasaż

 

Akcesoria

 


 
Wybrany produkt

Wanna akrylowa

 

www.santik.pl/firma
Firma
Na rynku wyposażenia łazienek, firma Sanex obecna jest już od 1990 roku, kiedy to idea o jej założeniu ujrzała światło dzienne. W początkowej fazie zajmowała się produkcją wyrobów poliestrowych. w 1997 roku wprowadzono technologię termoformowania płyt akrylowych co pozwoliło na rozpoczęcie produkcji wysokiej jakości brodzików. Decyzja związana z poszerzeniem oferty otworzyła nowe możliwości i już niebawem gama dostępnych modeli brodzików rozrosła się do ponad 40 modeli! To najwięcej w Polsce!

Nasze brodziki można kompletować ze wszystkimi kabinami prysznicowymi, które dostępne są na polskim rynku. Szeroki wachlarz kształtów, stylów i rozwiązań technicznych, a także nowoczesny design i formuła umożliwiają bardzo wygodne dostosowanie naszych produktów do potrzeb i wymagań każdego Klienta.

Wszystkie brodziki zgodne są z normami europejskimi a także posiadają atest PZH.

 

Marka ta została wprowadzona na rynek w 2000 r. Powodem tego kroku było poszerzenie asortymentu produkcji najpierw o wanny akrylowe a następnie wanny z hydromasażem. Wśród wanien można znaleźć takie modele, które dzięki swoim wymiarom idealnie nadają się do najmniejszych nawet łazienek, jak i egzemplarze mogące być ozdobą dużych salonów kąpielowych. Wanny można wybierać spośród bogatego zestawu modeli, co z pewnością zadowoli gusta Klientów mających precyzyjne wymagania.

Wszystkie wanny zgodne są z normami europejskimi i posiadają atest PZH a dodatkowo na dajemy na nie 20 lat gwarancji!!!.

 

Na najbliższy okres spółka przyjęła nowe wyzwania, których celem jest nie tylko masowa produkcja, ale taka, której wynikiem będą produkty w pełni zadowalające każdego użytkownika. Dzięki zastosowaniu indywidualnego wzornictwa uzyskujemy nie tylko wygodę kąpieli, lecz dana jest nam przez to możliwość zastosowania unikalnych układów systemów do hydromoasażu. Skutkuje to nie tylko zwiększoną skutecznością samej hydroterapii, ale daje także pełniejsze zadowolenie użytkownika z produktu w kontekście jego oczekiwań estetycznych.

Piękno, komfort, elegancja - to tylko niektóre założenia i cele działania naszej firmy.

Kilkunastoletnie doświadczenie w branży otworzyło przed nami olbrzymie możliwości, dzięki którym stworzyliśmy dla Państwa produkty dające pełną satysfakcję i pozostające w harmonii z naturą. Inrtygujące i tajemnicze, fantastycznie wygodne i reprezentacyjne, ergonomiczne i nezwykłe - tak można okreslic charakter naszych produktów.

Kąpiel w naszych wannach staje się nieodzownym elementem zdrowego i radosnego życia. Poszerza to nasz świat doznań, relaksuje, stymuluje pracę organów wewnętrznych oraz zdecydowanie i skutecznie poprawia nasze zdrowie i samopoczucie.
designed by hi.color